Jak nakupovat

Vážení zákazníci,

doufám, že se Vám výrobky, které pro Vás vyrábím, líbí a předem děkuji za případné objednávky, které zde uděláte.

Vždy se je snažím vyřídit co nejdříve, abyste měli svůj vybraný kousek brzo u sebe, ale vzhledem k tomu, že Mad Max má jen dva členy, z nichž jeden je psí maskot, který toho moc neumí, nemohu zaručit, že se na poštu dostanu ještě v den objednávky nebo hned ten další (zasáhne dovolená, nemoc, atd.), tak jako je tomu u běžných e-shopů. Tím totiž nejsem a ani být nechci :)

I tak se ale snažím, aby drtivá většina zboží, které je skladem, byla vždy odeslána Českou poštou do dvou pracovních dnů od připsání platby.


Cena poštovného se odvíjí od velikosti zásilky. Batohy a kabelky zasílám jako "balík do ruky" za 110 Kč, ostatní menší věci jako "doporučenou zásilku" za 69 Kč.

Moje výrobky nenajdete v kamenných prodejnách, ale veškeré zboží, kromě toho, které je vyrobeno na zakázku, je možné nepoužité vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, pokud by nesplnilo Vaše očekávání.

 DSC_0641

Tyto stránky používají soubory cookies. Tím, že je procházíte, vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich ochranou a zpracováním.