Vážení zákazníci, od 19. do 23. 3. jsem na dovolené a vaše případné objednávky proto vyřídím až po návratu.

Birdman No.2 - Bombay

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 10

Jen tak si volně proplouvat rušným městem a přesto nikdy nesplynout s davem. V jedné ruce kávu, v druhé croissant a na zádech přítele, který pojme vše potřebné. To je Birdman... (navíc nově s kapsou na zádech)!

Dostupnost Momentálně nedostupné (1 ks)
3 300 Kč
Kategorie Batohy
Záruka 2 roky
 

Tento městský batoh je vyrobený z hořčicové potahové látky s vysokou oděruvzdorností, uvnitř je bavlněná béžová podšívka (vyztužená zažehlovací látkou), jedna dělená kapsa (vyrobena z vnější hořčicové látky) na mobil a např. peněženku a vypolstrovaná velká kapsa na laptop (pojme přístroj o max. velikosti 23 x 33 cm) vyrobena taktéž z vnější látky. Z přední strany batohu je umístěna větší kapsa, do které se dá pohodlně vložit formát A4 na šířku. V zádové části je vpravo větší kapsa na mobil, peněženku a další drobnosti.

Nahoře je batoh zazipovaný (tmavě hnědý zip), takže se do něj nepovolaná ruka jen tak nedostane a obsah se z něj nikdy nevysype. Celý batoh pak uzavírá klopa s koženým polohovatelným páskem (přichycený sedlářskými nýty) zakončeným nerezovou karabinou, kterou stačí jednoduše zacvaknout do kovového očka dole.

Klopa je ručně potištěna autorským sítotiskovým motivem.

Pro příjemné nošení je batoh na zádech opatřen dvěma vypolstrovanými polohovatelnými uchy.

Rozměry batohu: cca 33 x 37 cm, hloubka cca 10 cm, ucha jsou nastavitelná

Složení vnější hořčicové látky: 100% PES

Složení podšívky: 80% bavlna, 20% PES

Batoh je naimpregnován pro větší odolnost vůči nečistotám impregnací Nanopro. Části batohu z béžové bavlny lze čistit jemným pracím prostředkem v ruce, korpus a ostatní komponenty z čokoládové barvy vyžadují suché čištění.