Vážení zákazníci, od 19. do 23. 3. jsem na dovolené a vaše případné objednávky proto vyřídím až po návratu.

O nás

Kdo jsme...

Já jsem Alice a druhý člen týmu je Max. To je sice pes, takže moc nepomáhá, ale dal značce jméno i tvář a to se taky počítá.

Jak šel čas...

Mad Max vznikl v roce 2011 celkem nenápadně. Práce v kanceláři mi nedávala příliš smysl a tak jsem ve volných chvílích utíkala stále častěji k tvůrčí činnosti, ke které jsem měla blízko vždycky. Ryla jsem do lina, kreslila, naučila se šít na stroji a také jsem prošla kurzem sítotisku. Tahle technika mi přirostla k srdci nejvíc, protože díky ní mohu přenášet své kresby do nejmenších detailů kamkoliv a najdete je proto na všech mých výrobcích.

Ze začátku jsem tvořila do „šuplíku“, ale jednoho dne jsem si dodala odvahu a vystavila několik svých počinů na Fleru, což je pro začínající tvůrce ideální místo. Přišla občasná pochvala, lajk a dokonce i prodej, prostě samá pozitiva, která mě popoháněla v tvůrčí práci dál. Od jednoduchých tašek a dekorací jsem přešla k výrobě obalů na notebooky a tablety šitých na míru, kabelek a batohů z řady NettlesBirdman

Vzhledem k tomu, že jsem ve všech svých výtvarných počinech samouk, byla toto zatím největší výzva. Po mnoha pokusech a omylech jsem to chtěla vzdát, ale trpělivost se vyplatila, protože vznikl výrobek, který mám opravdu moc ráda nejen já, ale podle ohlasů, především vy, moji zákazníci, čehož si moc vážím. Kromě nich u mě najdete plátěné tašky, batůžky, dřevěné brože, kosmetické taštičky a určitě se brzo objeví zase něco nového. 

Kde a jak vše vzniká...

Veškeré výrobky vznikají v mé malé pražské dílně, kde se jim věnuji od začátku až do konce. Vzhledem k tomu, že vše vyrábím sama, je ale jejich počet omezený, zato se ale vždy můžete těšit na originální výrobek s důrazem na zpracování, který není nikdy stejný jako ty ostatní a máte ho jen Vy.

Dostupné zboží naleznete celoročně zde na e-shopu a setkat se můžeme občas i osobně na některé z prodejních akcí, o kterých dám vždy dopředu vědět, stejně jako o novinkách, které pro Vás chystám.

Závěrem bych chtěla poděkovat Vám všem, kteří jste s námi, protože bez Vás by to nikdy nešlo! :o)

Alice a Max

   logo-do-pruhu-new