Vážení zákazníci, od 19. do 23. 3. jsem na dovolené a vaše případné objednávky proto vyřídím až po návratu.

Birdman No.2 - Salt & Pepper

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 9

Jen tak si volně proplouvat rušným městem a přesto nikdy nesplynout s davem. V jedné ruce kávu, v druhé croissant a na zádech přítele, který pojme vše potřebné. To je Birdman...(nově s kapsou na zádech!)

Dostupnost Momentálně nedostupné
3 300 Kč
Kategorie Batohy
Záruka 2 roky
 

Tento městský batoh je vyrobený z odolné potahové látky. Uvnitř je béžová podšívka (vyztužená zažehleným vlizelínem), jedna dělená kapsa (vyrobena z vnější šedé látky) na mobil a např. peněženku a vypolstrovaná velká kapsa na notebook (pojme přístroj o max. velikosti 23 x 33 cm - 13 palců) vyrobena taktéž z vnější látky. Z přední strany batohu je umístěna větší kapsa, do které se dá pohodlně vložit formát A4 na šířku. V zádové části je vpravo větší kapsa na mobil, peněženku a další drobnosti.

Nahoře je batoh zazipovaný, takže se do něj nepovolaná ruka jen tak nedostane a obsah se z něj nikdy nevysype. Celý batoh pak uzavírá klopa s koženým polohovatelným páskem (přichycený sedlářskými nýty) zakončeným nerezovou karabinou, kterou stačí jednoduše zacvaknout do kovového očka dole (není tedy potřeba při otevírání a zavírání složitě rozepínat řemínek!).

Klopa je ručně potištěna autorským sítotiskovým motivem.

Pro příjemné nošení je batoh na zádech opatřen dvěma vypolstrovanými polohovatelnými uchy.

Rozměry batohu: cca 33 x 37 cm, hloubka cca 10 cm, ucha jsou nastavitelná

Složení vnější hnědé látky: 100 % PES

Složení podšívky: 80% bavlna, 20% PES

Klopa batohu je napuštěna směsí pravého včelího vosku, terpentýnu a lněného oleje.

Batoh je také naimpregnován pro větší odolnost vůči nečistotám impregnací Nanopro. Části batohu z béžové bavlny lze čistit jemným pracím prostředkem v ruce, korpus a ostatní komponenty z čokoládové barvy vyžadují suché čištění.