Vážení zákazníci, od 19. do 23. 3. jsem na dovolené a vaše případné objednávky proto vyřídím až po návratu.

Mignon Choco - Lišák

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 12

Můžete do ní dát peněženku, klíče, telefon, kosmetiku, tablet, deštník, knížku a pořád se najde místo na něco dalšího. Prostě taková malá velká kabelka - "miňonka".

Dostupnost Momentálně nedostupné (1 ks)
2 100 Kč
Kategorie Kabelky
Záruka 2 roky
 

Je zazipovaná s malou kapsičkou na peněženku či telefon uvnitř a i pro klíče je v ní něco přichystáno. Připnete je na tenký kožený pásek s karabinou, který je součástí kabelky, a je to, už je nikdy nemusíte hledat.

Na přední straně je zvenku další nezazipovaná kapsa, kam se vejde pohodlně formát A5.

Kabelka je ušitá z pevné potahové látky (z rubové strany vyztuženo) v kombinaci s přírodní látkou, kterou najdete jak uvnitř, tak na klopě. Ta je ozdobena autorským obrázkem ručně natištěným pomocí sítotisku.

Klopa je napuštěna proti nečistotám a vlhkosti přírodní impregnací z pravého včelího vosku, terpentýnu a lněného oleje a pro jistotu ještě impregnací nanopro. 

Nedílnou součástí každé kabelky jsou komponenty z pravé hovězí hlazenice, ze které je vyrobený i nastavitelný odepínatelný popruh zakončený karabinami. Pohodlně ji tak můžete nosit jak přes rameno, nebo šikmo přes prsa.

Zapínání je řešeno pomocí kožené přezky a sedlářského knoflíku.

Velikost kabelky: šířka 27 cm x výška 21 cm x hloubka 8 cm

Nejdelší rozměr popruhu: 110 cm, šířka 2 cm.

Použitý materiál na korpus kabelky: 100% PES

Použitý materiál na klopu a podšívku: 90% bavlna 10% PES

 

Korpus kabelky vyžaduje suché čištění nebo pomocí vlhkého hadříku. Vnitřek lze čistit např. pomocí jemného pracího prostředku. Na klopu doporučuji zakoupit impregnaci na textil a pravidelně impregnovat. V případě znečištění lze čistit opět ručně jemným pracím prostředkem a pak lehce přežehlit přes plátno. 

Kožené komponenty je lépe nemáčet.